گروه صنعتی محب

تلاش ما در گذر زمان

در طی چهل سال سابقه ی تولید گروه محب تلاش کرده‌است٬ تا طیف گسترده ای از مواد پتروشیمی را مورد تحقیق و بررس قرارداده و پروژه های مربوطه را به‌بهربرداری برساند.تا با تعمیین کرد نیاز شرکت‌های داخلی از خارج شدن ارز از کشور جلوگیری کند. همچنین این گروه تلاش بسزایی برای در دست گرفتن بازارهای کشورهای همسایه ٬ خاورمیانه و دیگر کشورها کرده است٬و تاکنون سهم خوبی از این بازارها را بدست اورده است.

تحقیق و توسعه

گروه تحقیق و توسعه ی محب پیوسته در تلاش است تا با بهره گیری از علوم جدید ضمن افزایش کیفیت محصولات خود حداکثر بازده را از واحدهای تولیدی خود داشته باشد.بررسی شرایط تولید رزین های پلی‌استر اشباع، اسید فوماریک و اسید مالییک در دستور کار این گروه قرار دارد.

پیشرفت

گروه صنعتی محب پیشتاز تولید پودر باکالیت و رزین نولاک در ایران می‌باشد. پس از تولید این محصول به تولید پلاستی سایزر‌های p.v.c ٬ نظیر D.O.P,D.B.P,D.I.B.P,D.O.A مشغول گشت. بعد از ان این شرکت علاوه بر ارتقا بخشیدن به محصولات قبلی و مرتفع نمودن نیاز خود به مواد اولیه ی این پلاستی سایزر ها موفق به تولید انیدرید فتالیک گردید.

شرکت روانگرد گرمسار که یکی از زیرمجموعه های گروه محب است، در راستای پیش‌برد اهداف این شرکت در زمینه‌ی تولید پلاستی‌سایزرهاست.
در سال ۱۳۷۵ شرکت روانگرد گرمسار تاسیس گردید.هدف اولیه ی تاسیس این شرکت تولید پلاستی سایزرهای PVC بود که این هدف با بهربرداری از خطوط تولید ماده ی D.O.P در سال ۱۳۷۶ باظرفیت اسمی ۲۸۰۰۰تن درسال و با تکنولوژی کاملا بومی محقق گردید.
در سال ۱۳۸۳ با تلاش مهندسان توانمند ایرانی این گروه توانست موفق به تولید دیگر پلاستی سایزرها نظیرD.I.B.P/DBP/DOA با ظرفیت اسمی ۱۰۰۰۰تن در سال گردد.

به زودی!

...

به زودی!

commingsoon_fa200x200

محب پلیمر

برو به mpq.ir

mpq.ir

mohebpolymer_little

محب بسپار

برو به mohebbaspar.com

mohebbaspar.com

mohebbaspar_little

محب باکلیت

برو به mohebbaklit.com

mohebbaklit.com

mohebbaklit-little200x200

مولدان

برو به movalledan.com

movalledan.com

movalledan_little

مشتریان ما در سراسر دنیا

محصولات ما

محصولات ما شامل پلاستي سايزرهاي پي.وي.سي، مواد اوليه انها(انيدريد فتاليك ) و پلاستيك هاي مهندسي است.

اخبار ما

  • news1

حضور مولدان صنایع شیمی در شانزدهمین نمایشگاه رنگ و رزین و کامپوزیت

دسامبر 9th, 2015|0 Comments

گروه محب درغالب شرکت مولدان صنایع‌شیمی در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و […]

  • news2

کولرهای هوایی

ژوئن 22nd, 2015|0 Comments

گروه محب بعد از تحقیق و بررسی موفق شد تا در فرایند سرد سازی […]